ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Co je nového ve V-Ray 6 pro SketchUp
Potřebujete-li zpracovávat vysoce kvalitní fotorealistické rendery a animace, V-Ray Vám rozhodně má co nabídnout. A nyní, ve V-Ray 6 pro SketchUp toho umožňuje ještě více. Nově představené výkonné nástroje Vám dovolí vytvářet detailní geometrické vzory nebo poutavou uživatelsky definovatelnou vlastní oblohu. Nové a vylepšené materiály zvyšují rychlost renderování a výslednou realističnost. A cloudová spolupráce a kompatibilita Enscape sbližují spolupracující týmy a skupiny jako nikdy předtím.V-Ray 6 pro SketchUp

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

UNIFIKUJTE SVÉ STÁVAJÍCÍ PRACOVNÍ POSTUPYV každé fázi Vašeho projektu, od počátečního návrhu až po finální předání má V-Ray 6 pro SketchUp nástroje, které využijete k dosažení lepší představivosti a vzájemné spolupráce.


KOMPATIBILITA ENSCAPE S V-RAY

Pokud používáte SketchUp a Enscape, máme pro vás skvělou zprávu. V-Ray 6 pro SketchUp nyní umí přímo načítat scény Enscape, včetně materiálů a světel, takže můžete tvořit návrhy a studie v reálném čase. Poté vše převzít a renderovat pomocí V-Ray a tím posunout své vizualizace na další úroveň. Díky této kompatibilitě získáte to nejlepší z obou světů – rychlost a jednoduchost Enscape a sílu a realističnost V-Ray.

Rychlou představu, jak to celé funguje si můžete udělat z následujícího cca 3,5 minutového videa.PROHLÉDNĚTE SI RENDERY KDEKOLI A S KÝMKOLI

Sdílení výsledných renderů je s funkci Chaos Cloud Collaboration velmi snadné. Přímo z náhledového okna V-Ray Frame Buffer nyní můžete nahrát své rendery do cloudu a sdílet je s kýmkoli a odkudkoli. Podporovány jsou nejen obrázky ale i 360st. panoramata a díky možnostem chytrých komentářů získáváte rychlou zpětnou vazbu na jednom místě a zkracujete proces schválení a odsouhlasení.

V-Ray 6 pro SketchUp - Chaos Cloud Collaboration

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

NOVÉ VÝKONNÉ NÁSTROJE V-RAY 6Asi nebude vadit, když zaměníte své dřívější a náročnější postupy „pro pokročilé“ za snadnou a intuitivní návrhářskou práci díky nově přidaným výkonným nástrojům. :-)


PROCEDURÁLNÍ MRAKY

Nyní můžete v nastavení slunce a oblohy jednoduše přidat mračna. Pomocí parametrů vytvoříte libovolnou vlastní oblohu. Od polojasné až po zataženou. Můžete dokonce ovlivňovat sílu a směr větru a vytvářet tak časosběrné animace.

V-Ray 6 pro SketchUp - Procedurální mrakyV-RAY ENMESH

Enmesh je výborný nástroj pro vytváření detailních geometrických vzorů. Ideální pro tkaniny, ploty, panely, dlaždice a vše co se nějakým způsobem opakuje. Je snadno použitelný a hlavně paměťově velmi efektivní.

V-Ray 6 pro SketchUp - EnmeshFINITE DOME LIGHT

Světlům typu Dome light byl přidán nový parametr „Finite Dome“, kterým můžete specifikovat projekční rádius, výšku kamery a přechod od roviny země, což umožňuje integrovat objekty mnohem lépe a věrohodněji do daného prostředí.

V-Ray 6 pro SketchUp - Finite Dome LightNOVÉ A VYLEPŠENÉ MATERIÁLYVíce kontroly a více realističnosti než kdy předtím.


ZÁVISLOST NA VZDÁLENOSTI

Textura „Vzdálenost“ Vám umožňuje řídit kde a jak se materiály aplikují na základě vzájemné blízkosti nebo vzdálenosti k vybraným objektům. Můžete například přidat štěrk a trávu vedle asfaltu s hustotou podle toho, jak daleko jsou od silnice.

V-Ray 6 pro SketchUp - The Distance texture

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

VYLEPŠENÁ „ŠPÍNA“

Nové ovládací prvky pro zahrnutí a vyjmutí vybraných objektů nyní umožní umísťovat různé nedokonalosti a nečistoty přesně tam, kde je potřebujete mít.

V-Ray 6 pro SketchUp - vylepšené nedokonalosti a nečistotyVYLEPŠENÉ PRŮSVITNÉ MATERIÁLY

Průsvitné materiály lze nyní vykreslovat rychleji než dříve díky vylepšenému podpovrchovému rozptylu ve V-Ray materiálech.

V-Ray 6 pro SketchUp - vylepšené průsvitné materiályDUHOVÉ MATERIÁLY

Vytvářejte duhové efekty jako jsou např. mýdlové bubliny s novou vrstvou Thin Film nyní dostupnou mezi pokročilými V-Ray materiály.

V-Ray 6 pro SketchUp - duhové efektyPŘESNĚJŠÍ ODRAZY

Pomocí nové metody zachování energie jsou drsné reflexní materiály nyní vykreslovány přesněji.

V-Ray 6 pro SketchUp - přesnější odrazy u drsných materiálů
DALŠÍ ZAJÍMAVÉ FUNKCE A VYLEPŠENÍ
POZASTAVENÍ / OBNOVENÍ RENDERINGU

Průběh renderingu můžete nyní kdykoli pozastavit a pokračovat tam, kde jste skončili.


ZNAČKY V ASSET EDITORU

Abyste měli ve svých projektech pořádek, můžete nyní seskupovat Materiály, Světla, Geometrii, Textury nebo Elementy pomocí značek v Asset editoru (podobně jako to znáte ze SketchUpu).


ROZŠÍŘENÍ CHAOS COSMOS

Vedle průběžně se rozšiřující „render-ready“ knihovny (aktuálně více než 3 300 kusů) byla do Chaos Cosmos přidána i stávající knihovna materiálů V-Ray. Takže veškerý obsah, který pro práci potřebujete nyní najdete na jednom místě.

V-Ray 6 pro SketchUp - rozšířený Chaos Cosmos

(pro zvětšení klikněte na obrázek)
SPRÁVA BAREV ACEScg

V-Ray nyní podporuje systém kódování palety barev ve standardu ACEScg používaném Akademií filmových umění pro dosažení přesných a kompatibilních barevných výstupů.


INTERTATIVNÍ MEZIPAMĚŤ OSVĚTLENÍ

Nativní V-Ray globální osvětlení (GI) je nyní k dispozici pro interaktivní rendering.


RYCHLEJŠÍ EXPORT ANIMACÍ

Export SketchUp animací pro rendering je nyní až 10x rychlejší než dříve.


POMOCNÍK PRO KOMPOZICI

Využijte populární vodítka proporcí známých z fotoaparátů přímo v náhledovém okně VFB. K dispozici je kříž, diagonály, pravidlo třetin, tzv. zlatý poměr nebo si vytvořte své vlastní.Krátké souhrnné video s představením nejzajímavějších novinek verze V-Ray 6 spustíte kliknutím na obrázek.
Nejzajímavější novinky v předchozích verzích V-Ray:

Co je nového ve V-Ray 5, update 2 pro SketchUp
Co je nového ve V-Ray 5, update 1 pro SketchUp
Co je nového ve V-Ray 5 pro SketchUp
Co je nového ve V-Ray NEXT pro SketchUp
Co je nového ve V-Ray 3.x pro SketchUp


Uspořte čas, optimalizujte pracovní postupy a buďte více kreativní s novou verzí V-Ray 6 pro SketchUp!

Stáhněte a prozkoumejte aktuální možnosti a funkce díky

30-denní trial verzi zdarma

ještě dnes!

Před instalací zkontrolujte doporučené systémové požadavky Vašeho notebooku nebo počítače. Užitečný může být také postup instalace a aktivace pluginu V-Ray pro SketchUp.

V případě potřeby Vám s něčím ve V-Ray pomoci, zájmu o podrobnější informace nebo o pořízení vlastní „plné“ licence nás

neváhejte kontaktovat

. Rádi Vám navrhneme řešení přesně pro Vás na míru.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů