ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

novinky | ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

LayOut 2024
Vytvářejte flexibilní 2D prezentaci svých výstupů.
Součástí licence SketchUp Pro je modul LayOut - nástroj pro rychlé vytváření a sdílení profesionálních prezentací modelů a návrhů vytvořených pomocí 3D modeláře SketchUp.

Dejte svým výstupům jednotnou tvář.
S modulem LayOut si snadno připravíte jedno nebo vícestránkový dokument, přidáte grafiku jako je logo nebo razítko. Pro zachování konzistentnosti Vaší budoucí práce jej následně uložíte jako šablonu, kterou pak můžete opakovaně použít.

Udělejte celý příběh - prezentujte své modely s texty a grafikou.
Jakémukoliv vloženému pohledu modelu SketchUpu, můžete v LayOutu najít své místo, zvolit perpektivu nebo některý z paralelních pohledů (horní, přední, pravý, levý,..), přiřadit různá výkresová měřítka, přidat šrafy, kóty, popisky, detaily - a vše mít umístěno na společné stránce.
Konec opakovaného exportu obrázků mimo SketchUp. Ušetřete si hodiny práce!
Modul LayOut je přímo propojen s Vašimi modely ve SketchUpu. Uděláte-li změny na Vašem modelu ve SketchUpu, tyto změny se automaticky zohlední ve Vaší 2D prezentaci LayOutu. Už žádné exportování spousty nových obrázků po každé změně v průběhu vývoje modelu! :-)
Použijte jeden dokument pro tisk i efektní prezentaci na obrazovce.
Modul LayOut eliminuje nadbytečnou práci, umožní Vám vytvořit jeden jediný dokument pro tisk i obrazovkovou prezentaci. Můžete tisknout ve vysokém rozlišení, exportovat do vícestránkového PDF nebo prezentovat na živo v celoobrazovkovém režimu – to vše v jednom LayOut souboru.Více ukázek výstupů z LayOutu naleznete v Galerii


Chcete se naučit pracovat s LayOutem? Přihlaste se na některé z pořádaných skupinových školení nebo nás jednoduše kontaktujte pro dohodnutí individuálního termínu.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů