ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

SketchUp Pro 2020SketchUp Pro je 3D modelář a skicář pro profesionály. Obsahuje jednoduché a velmi intuitivní kreslící a editační nástroje, což umožňuje komukoliv modelovat ve 3D rychle a přesně. Lze jej využit jak pro koncepční fázi návrhu, tak pro podrobné zpracování detailu. Spojuje filozofii snadného skicování tužkou s výhodami, které přináší dnešní moderní výpočetní technika.
Nové vlastnosti verze 2020 naleznete podrobně na samostatné stránce

Novinky SketchUp 2020

.

SketchUpu Pro 2020 CZ - 3D pro každého

Součástí verze PRO je modul LayOut - profesionální nástroj pro zpracování 2D dokumentace a prezentace.
S modulem LayOut snadno vytvoříte vícestránkový dokument - interaktivně propojený s Vaším 3D modelem, přidáte vlastní grafiku jako je logo nebo razítko a uložíte jej jako šablonu pro zachování konzistentnosti Vašich výstupů. Jakémukoliv vybranému pohledu na Váš model SketchUpu můžete přiřadit různá výkresová měřítka, přidat kóty, texty, popisky nebo šrafování a vše rozmístit na společnou stránku nebo samostatně na jednotlivé listy. Celý dokument potom exportovat např. do PDF formátu a použít pro prezentaci nebo tisk.

Licence obsahuje rovněž modul Style Builder, nástroj pro vytváření vlastních jedinečných stylů skicovaných hran, které použijete na svých 3D modelech a je jisté, že na světě nebude existovat žádný model, který by vypadal jako ten Váš.

Program SketchUp je využitelný všude tam, kde je třeba prezentovat vlastní myšlenky pomocí názorného 3D návrhu a tím usnadnit komunikaci se zákazníkem. Krásně to vystihuje následující video.
Vytváříte ve SketchUpu také podobné věci?Další příklady výstupů vytvořené pomocí 3D modeláře SketchUp naleznete v Galerii projektů.

Plná verze SketchUp PRO je dodávána s kompletní českou lokalizací SketchUp, LayOut i Style Builder. Dodávka CZ verze obsahuje bonusové rozšiřující knihovny komponet a materiálů českých výrobců, vybrané užitečné pluginy pro zvýšení produktivity práce, výukové příklady a mnoho dalšího.
Volitelně je dispozici je výuková sada manuálů obsahující dvě tištěné knihy v českém jazyce - Učebnici SketchUpu + CD s příklady a Referenční příručku k prezentačnímu modulu LayOut. Každá z knih má cca 200 stran formátu A4.

Výuková sada manuálů pro SketchUp (Učebnice SketchUp + CD s příklady a Referenční příručka LayOut


Nové možnosti aktuální verze naleznete podrobněji na samostatné stránce

Novinky SketchUp 2020

.

Způsob práce ve SketchUpu, včetně zmiňovaného výkresového modulu LayOut můžete vyzkoušet v trial verzi, která se nachází v sekci

Ke stažení

.

Vedle profesionální verze SketchUp Pro (možno využívat pro osobní i komerční účely) je dostupná také verze SketchUp Free (pro hobby a osobní použití), případně SketchUp Viewer (3D prohlížeč SketchUp modelů).

Motto: ”Použít SketchUp je skoro stejně jednoduché, jako použít tužku a papír!”
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů