ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

novinky | ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

3E KatalogUniverzálně využitelný rozšiřující plugin pro SketchUp, umožňující automatizovaně generovat seznamy, katalogy, soupisky nebo kusovníky z komponent použitých v projektu s využitím uživatelsky přiřaditelných a sledovatelných atributů (např. rozměry, materiál, plocha, objem, cena, poznámka, náhled a další). Katalog podporuje exportovat výsledky samostatných formátů *.html, *.pdf nebo *.csv.

Knihovna sledovatelných atributů je otevřená a je do ní možné přidávat další atributy dle konkrétní potřeby (hmotnost, skladem Ano/Ne, atd.)

Zálěží jen na Vás, které komponenty Vašeho modelu se v kusovníku objeví. Například návrh kuchyňské linky v místnosti může obsahovat i další doplňky a dekorace (kávovar, varná konvice, toustovač, kytka na okně,...) které si však ve výpisu přát nebudete. Plugin Katalog vypíše jen ty komponenty, kterým jste "sledovanost" pomocí atributů nastavili.
Pro operativní (ne)zařazení do výpisu jsou rovněž podporovány Značky (dříve hladiny). Tedy skrytí v projektu znamená nezařanení do finální soupisky a naopak.

Pro snadný start a osvojení si principů práce s Katalogem je součástí hlavního dialogového okna záložka obsahující přehlednou nápovědu.
V případě potřeby můžete nahlédnout do rychlého průvodce instalací a aktivací 3E pluginů, který platí jednotně pro všechny pluginy začínající písmeny 3E...

Plugin je kompatibilní s verzemi SketchUp 2019 až 2023 (Win i Mac) a v případě zájmu je možné požádat prostřednictvím poptávkového formuláře o vygenerování zkušební licence na 30 dní ZDARMA pro nezávazné vyzkoušení nebo přímo objednat časově neomezenou licenci, viz. ceník.


> Instalace pluginu je k dispozici v sekci Ke stažení v části Rozšiřující pluginy pro SketchUp.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů