ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Render[in] pro SketchUp
V-Ray pro SketchUp
SketchUp pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Ceník SketchUp PRO 2021 + rozšiřující pluginy (extensions) v Kč

   

AKCE!
 
Název                                                       Cena v Kč
bez DPH
Poznámka
 
SketchUp Pro 2021 CZ
SketchUp 2021 PRO CZ - roční předplatné 6 999 předplatné licence SketchUp Pro v délce 12, 24 nebo 36 měsíců zahrnují dodávku všech nově vydaných verzí i dílčích update SketchUp zdarma a plnou technickou podporu k produktu po celou dobu platnosti předplatného. Dále zahrnuje přístup do uživetelské sekce pro stažení vždy aktuálních instalačních souborů SketchUp, rozšiřujících pluginů, knihoven komponent a materiálů. Vedle hlavní desktopové aplikace SketchUp volitelně v českém nebo anglickém jazyce pro Windows nebo MacOS zahrnuje další moduly jako je LayOut pro přípravu 2D dokumentace, Style Builder pro tvorbu vlastních skicovaných stylů, 3D Warehouse - "nekonečnou" knihovnu 3D modelů, prémiový online modelář SketchUp pro Web běžící v okně internetového prohlížeče, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem pro ukládání a sdílení Vašich projektů. Balík služeb zahrnuje i podporu virtuální a rozšířené reality (VR & AR) pro SketchUp Viewer (iOS i Android) pro prohlížení 3D modelu na chytrých zařízeních (telefony, tablety) nebo desktopovou aplikaci s podporou nejpoužívanějších VR headsetů (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens,...)
SketchUp 2021 PRO CZ - 2-leté předplatné 13 998
SketchUp 2021 PRO CZ - 3-leté předplatné 20 997
 
SketchUp Studio - roční předplatné 27 769

16 299

zahrnuje produkty SketchUp Pro s obsahem viz. víše, dále plugin V-Ray pro SketchUp a Scan Essential. Jedná se o roční předplatné zahrnující dodávku všech aktualizací a nových verzí zdarma, včetně plné technické podpory. Po dokončené instalaci je vše plně integrováno do prostředí programu SketchUp.
Pozor! Plugin Scan Essential je dostupný pouze pro OS Windows (případně BootCamp pro Mac OS).

Červená cena platí v rámci probíhající PROMO AKCE!

 
plugin Render[in] pro SketchUp
Render[in] 3 pro SketchUp, single licence 4 950
rozšiřující plugin (extension) pro rychlé fotorealistické vizualizace. Po instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp.
Upgrade Render[in] 1, 2 / 3 pro SketchUp 2 490
upgrade pluginu pro rychlé fotorealistické vizualizace z libovolné předchozí verze
 
Render[in] 3 - školní multilicence 410 EDU multilicence pro školy, minimáln počet 30 licencí, každá další 410 Kč. Licence je určena pouze pro vzdělávací účely.
 
plugin V-Ray pro SketchUp
V-Ray 5 pro SketchUp - předplatné 1 měsíc 1 390 rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp. Plovoucí online licence. V rámci předplatného jsou všechny nové verze k dispozici zdarma.
V-Ray 5 pro SketchUp - předplatné 1 rok 7 990 rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp. Plovoucí online licence. V rámci předplatného jsou všechny nové verze dodávány zdarma.
V-Ray 5 pro SketchUp - předplatné 3 roky 20 660
rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp. Plovoucí online licence. V rámci předplatného jsou všechny nové verze dodávány zdarma.
V-Ray 5 pro SketchUp - trvalá licence 18 080 rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován pro prostředí programu SketchUp. Jedná se o plovoucí, časově neomezenou online licenci.
V-Ray COLLECTION - předplatné 1 rok 15 880 zahrnuje kompletní sadu všech produktů Chaosgroup v jednom balíčku: licenci V-Ray pro 3D Studio Max, Maya, SketchUp, Rhino, Revit, Modo, Cinema 4D, Unreal, Houdini, Nuke a Blender. Dále Phoenix FD pro Autodesk 3D Studio Max a Maya, knihovnu materiálů VR Scan + 20 kreditů pro Chaos Cloud rendering zdarma.
 
Upgrade V-Ray 5 pro SketchUp z verze NEXT 8 980 upgrade pluginu pro profesionální fotorealistické vizualizace z předchozí verze (pro trvalé licence)
 
V-Ray 5 pro SketchUp student / učitel 2 320 licence pro studenty a učitele. Je poskytována na dobu 12 měsíců a určena pouze pro výuku (nelze použít pro komerční účely).
 
Další rozšiřující pluginy (extensions) pro SketchUp
3E Dveře a Okna pro SketchUp 1 300 rychlý pomocník pro automatizované vkládání výplní otvorů do steny s libovolnou tloušťkou (interiérové dveře a euro okna)
3E Katalog pro SketchUp 1 300 plugin umožňující automatizovaně generovat soupisky nebo kusovníky z komponent použitých v modelu
3E Parametrické tvary pro SketchUp 550 plugin pro generování tvarů jako jsou kužely, jehlany, trubky, příruby, žebra, L & U profily, jekly, atd. dle zadaných parametrů
 
Dibac pro SketchUp 1 750 plugin pro architektonické kreslení (stěny, okna, dveře, vestavěné skříně,...). Na základě zadaných paremetrů umožňuje z 2D půdorysu vygenerovat 3D model podlaží.
Upgrade Dibac pro SketchUp 550 upgrade pluginu pro architektonické kreslení z předchozí verze programu
1001bit Tools Pro 2 pro SketchUp 1 350 plugin pro tvorbu parametrických architektonických konstrukcí jako jsou stěny, střechy, krovy, okna, zárubně, schodiště, sloupy, profilované panely, mříže, sítě, atd...
Artisan pro SketchUp 990 sada nástrojů organického modelování pro SketchUp
Skimp pro SketchUp 1 490 plugin pro zmenšení/zjednodušení 3D modelů na úrovni počtu polygonů. Zahrnuje importy formátů FBX, OBJ, STL, DAE, 3DS, PLY, VRML. Roční licence.
 
Feng Shui 8.1 pro SketchUp 7 900 plugin umožňující uplatňovat poznatky a znalosti filosofie Feng Shui
 
Importéry pro SketchUp
3D PDF Importer 1 970 import 3D PDF do programu SketchUp
DWF Importer 1 970 import DWF do programu SketchUp
DWG Importer 2 460 import DWG do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
FBX Importer 1 970 import FBX do programu SketchUp
OBJ Importer 1 970 import OBJ do programu SketchUp
STL Importer 1 970 import STL do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
IGES Importer 1 970 import IGES do programu SketchUp
STEP Importer 1 970 import STEP do programu SketchUp
SolidWorks Importer 3 730 import SolidWorks do programu SketchUp
Inventor Importer 2 460 import Inventor do programu SketchUp
IFC Importer 2 460 import IFC do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
 
Exportéry pro SketchUp
3D PDF Exporter 2 460 export 3D PDF z programu SketchUp
Android/iPad Exporter 1 970 Export Android/iPad z programu SketchUp
DWF Exporter 1 970 export DWF z programu SketchUp
DWG Exporter 1 970 export DWG z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
FBX Exporter 1 970 export FBX z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
OBJ Exporter 1 970 export OBJ z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
STL Exporter 1 970 export STL z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
 
Školní a studentské verze SketchUp
SketchUp Pro EDU - student, předplatné, 1 rok 1 300 Pouze pro vzdělávací účely! Roční licence pro studenty a učitele zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS), online modelář SketchUp pro web, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem. Balík služeb navíc umožňuje využívat zobrazení rozšířené reality pro SketchUp prohlížeč (iOS / Anroid) a aplikaci pro prohlížení v zařízeních XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a Windows Mixed Reality.
SketchUp Pro EDU - učitel, předplatné, 1 rok 1 300
 
SketchUp Pro EDU - škola, network, 1 rok 750
cena za 1 pracoviště, minimální počet 10 licencí, školní síťová multilicence, cena zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS).
SketchUp Pro EDU - škola, předplatné, 1 rok 1 150
cena za 1 pracoviště, minimální počet 10 licencí, školní licence zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS), online modelář SketchUp pro web, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem. Balík služeb navíc umožňuje využívat zobrazení rozšířené reality pro SketchUp prohlížeč (iOS / Anroid) a aplikaci pro prohlížení v zařízeních XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a Windows Mixed Reality.
Licence jsou spravovány v účtu správce. Správce může po celou dobu platnosti licencí přepínat role studentů, vytvářet nové uživatele, přidělovat studentům licence nebo je dle potřeby odebírat.
 
Výukové materiály - učebnice, příručky
Výuková sada manuálů:
Učebnice SketchUp (+ soubory s příklady)
+ Referenční příručka LayOut
2 400 tistěná sada manuálů v českém jazyce - samostatný prodej
1 300 zvýhodnená cena pro majitele platné licence programu SketchUp Pro
Učebnice SketchUp (+ soubory s příklady) 1 300 tistěná sada manuálů v českém jazyce - samostatný prodej
700 zvýhodnená cena pro majitele platné licence programu SketchUp Pro
Referenční příručka LayOut 1 100 tistěná sada manuálů v českém jazyce - samostatný prodej
600 zvýhodnená cena pro majitele platné licence programu SketchUp Pro
 

Společnost CADsys s.r.o. je autorizovaným prodejcem systému SketchUp pro Českou a Slovenskou republiku (ceník v Eur).
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů