ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Ceník SketchUp 2024 + rozšiřující pluginy (extensions) v Kč

   

AKCE!
 
Název                                                       Cena v Kč
bez DPH
Poznámka
 
SketchUp Pro 2024 CZ
SketchUp 2024 GO - roční předplatné 2 909 zahrnuje samostatnou aplikaci SketchUp pro iPad, prémiový online modelář SketchUp pro Web a cloudové uložiště Trimble Connect s neomezenou velikostí a možnost prohlížení modelu v rozšířené realitě pomocí prohlížeče SketchUp Viewer na chytrých mobilních zařízeních (telefony, tablety s iOS nebo Android).
Jedná se o roční předplatné zahrnující dodávky aktualizací i nových verzí zdarma, včetně plné technické podpory.
 
SketchUp 2024 PRO CZ - roční předplatné 8 529 zahrnuje veškeré produkty jako SketchUp GO plus navíc: desktopové aplikace 3D modeláře SketchUp, moduly LayOut pro přípravu 2D dokumentace a Style Builder pro tvorbu vlastních skicovaných stylů - vše volitelně v českém nebo anglickém jazyce pro Windows nebo MacOS. Dále zahrnuje Extension Warehouse dovolující rozšířit možnosti SketchUpu o další nástroje a funkce pomocí tzv. pluginů, přístup k téměř nekonečné online knihovně 3D modelů a materiálů 3D Warehouse, prémiový online modelář SketchUp pro Web běžící v okně internetového prohlížeče, cloudové uložiště Trimble Connect s neomezenou velikostí pro ukládání a sdílení Vašich projektů, nástroj PreDesign pro architektonický průzkum včetně analýz v kontextu s prostředím a geografickým umístěním. Balík služeb zahrnuje i podporu virtuální a rozšířené reality díky desktopové aplikaci SketchUp Viewer VR pro prohlížení 3D modelu s podporou nejpoužívanějších VR brýlí a náhlavních souprav (HTC Vive, Oculus Quest, Microsoft HoloLens,...)
Jedná se o roční či víceleté předplatné zahrnující dodávky aktualizací i nových verzí zdarma, včetně plné technické podpory. Ta zahrnuje i přístup do uživatelské sekce pro stažení vždy aktuálních instalačních souborů SketchUp, rozšiřujících pluginů, knihoven komponent a materiálů, atd.

SketchUp 2024 PRO CZ - 2-leté předplatné
(pouze na vyžádání!)
17 058

SketchUp 2024 PRO CZ - 3-leté předplatné
(pouze na vyžádání!)
25 587
 
SketchUp 2024 STUDIO - roční předplatné 26 669

18 199

zahrnuje veškeré produkty jako SketchUp PRO plus navíc: do SketchUpu integrovaný rozšiřující plugin V-Ray pro SketchUp pro přípravu profesionálních fotorealistických vizualizací a plugin Scan Essential umožňující importovat do SketchUpu mračno bodů získaných např. z 3D skenerů a podobných zařízení. Poznámka: plugin Scan Essential je dostupný pouze pro OS Windows (případně BootCamp pro Mac OS). Jedná se o roční předplatné zahrnující dodávku všech aktualizací a nových verzí zdarma, včetně plné technické podpory a přístupu do uživatelské sekce.

Červená cena platí v rámci probíhající PROMO AKCE!

 
SketchUp 2024 Private server network, 1 rok 16 845 řešení pro větší firmy, státní organizace a zákazníky, kteří si nepřejí nebo nemají možnost ověřovat licenci online.
Tato verze běží na interním serveru zákazníka (výhradně na hardware, nelze využívat na virtuálních serverech). Minimální počet, pro který lze server objednat je od 5 míst.

 
plugin Render[in] pro SketchUp
rozšiřující plugin (extension) pro rychlé fotorealistické výstupy. Po instalaci je plně integrován do prostředí programu.
 
kompletní ceník pluginu je k dispozici na samostatné stránce ceník Render[in] pro SketchUp.
 
plugin V-Ray (nejen pro SketchUp)
rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po instalaci je plně integrován do prostředí programu.
 
kompletní ceník pluginu je k dispozici na samostatné stránce ceník V-Ray (nejen) pro SketchUp.
 
Další rozšiřující pluginy (extensions) pro SketchUp
3E Dveře a Okna pro SketchUp, trvalá licence 1 300 rychlý pomocník pro automatizované vkládání výplní otvorů do steny s libovolnou tloušťkou (interiérové dveře a euro okna)
3E Katalog pro SketchUp, trvalá licence 1 300 plugin umožňující automatizovaně generovat soupisky nebo kusovníky z komponent použitých v modelu
3E Parametrické tvary pro SketchUp, trvalá lic. 550 plugin pro generování tvarů jako jsou kužely, jehlany, trubky, příruby, žebra, L & U profily, jekly, atd. dle zadaných parametrů
 
Dibac pro SketchUp, trvalá licence 1 690 plugin pro architektonické kreslení (stěny, okna, dveře, vestavěné skříně,...). Na základě zadaných paremetrů umožňuje z 2D půdorysu vygenerovat 3D model podlaží.
Upgrade Dibac pro SketchUp, trvalá licence 550 upgrade pluginu pro architektonické kreslení z předchozí verze programu
1001bit Tools Pro 2 pro SketchUp, trvalá licence 1 290 plugin pro tvorbu parametrických architektonických konstrukcí jako jsou stěny, střechy, krovy, okna, zárubně, schodiště, sloupy, profilované panely, mříže, sítě, atd...
Artisan 2 pro SketchUp - roční předplatné 2 290 rozšířená sada výkonných nástrojů pro modelování složitějších organických tvarů ve SketchUpu -

NOVINKA

Skimp pro SketchUp - roční předplatné 1 490 plugin pro zmenšení/zjednodušení 3D modelů na úrovni počtu polygonů. Zahrnuje importy formátů FBX, OBJ, STL, DAE, 3DS, PLY, VRML. Roční licence.
 
Feng Shui 8.1 pro SketchUp, trvalá licence 7 900 plugin umožňující uplatňovat poznatky a znalosti filosofie Feng Shui
 
Importéry pro SketchUp
3D PDF Importer 1 970 import 3D PDF do programu SketchUp
DWF Importer 1 970 import DWF do programu SketchUp
DWG Importer 2 460 import DWG do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
FBX Importer 1 970 import FBX do programu SketchUp
OBJ Importer 1 970 import OBJ do programu SketchUp
STL Importer 1 970 import STL do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
IGES Importer 1 970 import IGES do programu SketchUp
STEP Importer 1 970 import STEP do programu SketchUp
SolidWorks Importer 3 730 import SolidWorks do programu SketchUp
Inventor Importer 2 460 import Inventor do programu SketchUp
IFC Importer 2 460 import IFC do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
 
Exportéry pro SketchUp
3D PDF Exporter 2 460 export 3D PDF z programu SketchUp
Android/iPad Exporter 1 970 Export Android/iPad z programu SketchUp
DWF Exporter 1 970 export DWF z programu SketchUp
DWG Exporter 1 970 export DWG z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
FBX Exporter 1 970 export FBX z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
OBJ Exporter 1 970 export OBJ z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
STL Exporter 1 970 export STL z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
 
Školní a studentské verze SketchUp
SketchUp Pro EDU - student, předplatné, 1 rok 1 298 Pouze pro vzdělávací účely! Roční licence pro studenty a učitele zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS), online modelář SketchUp pro web, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem. Balík služeb navíc umožňuje využívat zobrazení rozšířené reality pro SketchUp prohlížeč (iOS / Anroid) a aplikaci pro prohlížení v zařízeních XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a Windows Mixed Reality.
SketchUp Pro EDU - učitel, předplatné, 1 rok 1 298
 
SketchUp Pro EDU - škola, network, 1 rok 710
cena za 1 pracoviště, minimální počet 10 licencí, školní síťová multilicence, cena zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS).
SketchUp Pro EDU - škola, předplatné, 1 rok 1 198
cena za 1 pracoviště, minimální počet 10 licencí, školní licence zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS), online modelář SketchUp pro web, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem. Balík služeb navíc umožňuje využívat zobrazení rozšířené reality pro SketchUp prohlížeč (iOS / Anroid) a aplikaci pro prohlížení v zařízeních XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a Windows Mixed Reality.
Licence jsou spravovány v účtu správce. Správce může po celou dobu platnosti licencí přepínat role studentů, vytvářet nové uživatele, přidělovat studentům licence nebo je dle potřeby odebírat.
 
Výukové materiály - učebnice, příručky
Učebnice SketchUp (+ soubory s příklady) 1 300 tistěná učebnice v českém jazyce - samostatný prodej
990 zvýhodnená cena pro majitele platné licence SketchUp Pro zakoupené prostřednictvím našeho obchodu
Učebnice SketchUp (+ soubory s příklady)
PDF formát
550
elektronická učebnice ve formátu PDF v českém jazyce .
 

Společnost CADsys s.r.o. je autorizovaným prodejcem systému SketchUp pro Českou a Slovenskou republiku (ceník v Eur).
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů