ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

3E Parametrické tvaryPlugin slouží k rychlému vytváření tvarů jako jsou kužely, jehlany, trubky, příruby, žebra, L profily, U profily, čtyřhranné profily - jekly, atd.. Tvary se tvoří zadáním konkrétních přesných hodnot jednotlivých rozměrů - parametrů v přehledném dialogovém okně.

K dispozici je stručná nápověda s jednoduchým příkladem.

Plugin, který je nyní dostupný pro SketchUp v. 2015 / 2016 / 2017 (Win i Mac), je možné si zdarma vyzkoušet. Po jeho instalaci si můžete samostatně vygenerovat zkušební licenci na 30 dní nebo nás jednoduše kontaktujte pomocí poptávkového formuláře.

Tipy pro práci s tímto pluginem a jednoduchý příklad, ve kterém si můžete vše vyzkoušet krok za krokem naleznete v samostatném článku: Tip! : Kreslení profilů a dalších tvarů pomocí pluginu pro SketchUp.

Toto je výukový příklad 3D modelu stolu s kovovým rámem a skleněnou pracovní deskou kompletně vytvořený pomocí pluginu Parametrické tvary. Kliknutím do obrázku si můžete model prohlédnout ve 3D.
Ke stažení také na 3D Warehouse.

V případě zájmu o vyzkoušení pluginu můžete nahlédnout do rychlého průvodce instalací a aktivací 3E pluginů, který platí jednotně pro všechny pluginy začínající písmeny 3E...

Tento plugin je buď samostatně prodejný a nebo je také součástí Aktualizačního servisu CZ pro SketchUp. Pro uživatele PRO verze s platným aktualizačním servisem je dodáván jako BONUS ZDARMA! viz. ceník.


> Instalace pluginu je k dispozici v sekci ke stažení.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů