ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

SketchUp Viewer 2024SketchUp Viewer 2024 je zdarma dostupný prohlížeč 3D modelů, určený pro prohlížení, případně tisk projektů ve formátu SketchUp (*.skp). Vaši klienti mohou využít SketchUp Viewer, aby si přímo ve 3D mohli prohlédnout modely, které jim pošlete e-mailem nebo nasdílíte pomocí internetu.

Aktualizace: Od července 2018 je vedle desktopové verze prohlížeče pro počítače a notebooky dostupná aplikace SketchUp Viewer platformu Android a Apple. Více se o možnostech prezentace 3D modelu na tabletu nebo chytrém mobilním telefonu dozvíte v článku SketchUp Viewer nyní zdarma pro mobilní zařízení.

Vzhledem k tomu, že SketchUp Viewer neobsahuje nástroje pro úpravy modelů, je program mnohem jednodušší na ovládání zejména pro ty, kteří zatím nejsou moc dobře obeznámeni se všemi možnostmi SketchUpu.
Modely prohlížené pomocí SketchUp Vieweru jsou tímto současně chráněny před provedením neúmyslných změn, což zajistí, že Vaši klienti uvidí přesně to, co máte v úmyslu jim prezentovat.
Stáhnout SketchUp Viewer 2024 pro Windows 64-bit i Mac OS je možné zdarma v sekci Ke stažení.

Poznámka: Poslední dostupná 32-bitová verze prohlížeče byla vydána pro formát verze SketchUp 2017. V aktuálních verzích SketchUp již nejsou starší 32-bitové operační systémy podporovány, viz. samostatná stránka doporučené a minimální systémové požadavky pro SketchUp.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů