ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Co je nového ve V-Ray 5 pro SketchUp?
Nová verze V-Ray 5 pro SketchUp překračuje možnosti běžného renderovacího nástroje a umožní Vám udělat víc než kdykoli předtím. Nyní můžete prohlížet své návrhy v reálném čase díky V-Ray Vision*. Nasvítit svoji scénu automaticky s Light Gen. Upravit světelné podmínky a parametry scény přímo ve finálním renderu pomocí Light Mix. A následně doladit své výstupy bez samostatné postproces aplikace.


Nepřehlédněte rovněž nová vylepšení

V-Ray 5, update 1

s Chaos Cosmos


a

V-Ray 5, update 2

s nástroji Scatter, Decals a dalšími super novinkami!
A rozhodně si nenechte ujít novinky aktuální verze

V-Ray 6 pro SketchUp!
V-Ray 5 pro SketchUp - © Chahoud Cursos

(pro zvětšení klikněte na obrázek)
KLÍČOVÉ VLASTNOSTIVIZUALIZUJTE SVÉ PROJEKTY V REÁLNÉM ČASE

S V-Ray Vision* můžete při práci v programu SketchUp vizualizovat návrhy v reálném čase. Pohybujte se kolem svého modelu, přidávejte materiály, nastavujte světla a kamery - to vše v „živém“ zobrazení Vaší scény v reálném čase. A když máte vše nachystáno na rendering ve fotorealistické kvalitě, V-Ray 5 je připraven „jít na to“.

Kliknutím na obrázek níže spustíte krátkou videoukázku jak nástroj V-Ray Vision funguje v praxi.

* V-Ray Vision pro MacOS bude podporován v nadcházejícím vydání.


PREZENTUJTE SVÉ NÁVRHY V NEJLEPŠÍM SVĚTLE

Light Gen je nový nástroj V-Ray 5, který automaticky generuje sadu miniaturních náhledů, z nichž každý představuje unikátní návrh nasvícení Vaší SketchUp scény. Pak už jen stačí si vybrat ten, který se Vám nejvíce líbí a můžete spustit rendering.

V-Ray 5 pro SketchUp - funkce Light GenUPRAVUJTE OSVĚTLENÍ I PO DOKONČENÍ RENDERINGU

Přizpůsobte parametry světel ve Vaší scéně klidně až po dokončení finálního renderingu. Díky funkci Light Mix můžete interaktivně upravovat intenzitu i barevné podání jakéhokoli světla a poté poukládat zvolené výstupy, aniž byste museli opakovaně renderovat nové a nové obrázky stejné scény.

V-Ray 5 pro SketchUp - funkce Light Mix

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

UŠETŘETE ČAS A POPUSŤTE UZDU SVÉ KREATIVITĚ S V-RAY 5UDĚLEJTY POSTPRODUKČNÍ ÚPRAVY SVÝCH VÝSTUPŮ PŘÍMO VE V-RAY

V-Ray 5 je vybaven novým V-Ray Frame Buffer náhledovým oknem. Díky tomu vestavěnému nástroji můžete provádět barevné korekce, provádět globální úpravy nebo ladit dílčí komponenty, kombinovat jednotlivé prvky vykreslování a následně je ukládat jako předvolby, které se budou v budoucnu používat - to vše bez nutnosti dalších specializovaných postprodukčních aplikací.

V-Ray 5 pro SketchUp - přepracovaný V-Ray Frame BufferPŘIDEJTE „NAHODILOST“ PRO VYŠŠÍ REALISTIČNOST MATERIÁLŮ

Abychom vytvořili realističtější materiály, přidali jsme nové nástroje pro pokročilé UV mapování textur, které dovolují náhodně uspořádávat textury a barvy. VRay UVW Randomizer umožňuje náhodně nastavovat souřadnice textur, zatímco Stochastic Tiling automaticky opravuje opakování textury. K typu materiálu VRay MultiSub Tex byly nyní přidány vestavěné ovládací prvky k náhodnému výběru barev.

V-Ray 5 pro SketchUp - náhodilost pro vyšší realističnost materiálůNOVÉ VRSTVY MATERIÁLŮ V-RAY

Materiál V-Ray nyní obsahuje vestavěné vrstvy Coat a Sheen. Coat usnadňuje vytváření materiálů s reflexními povrchy, jako je např. lakované dřevo a Sheen usnadňuje vytváření tkanin, jako je hedvábí, satén nebo samet.

V-Ray 5 pro SketchUp - nové vrstvy Coat a SheenZDOKONALENÝ MODEL SLUNCE A OBLOHY

Vykreslete svou scénu v dokonalém světle tzv. zlaté nebo chcete-li magické hodiny. Vylepšený model Sun & Sky je nyní přesnější a má lépe vypadající východ a západ slunce, dokonce když slunce klesne pod horizont.

V-Ray 5 pro SketchUp - vylepšený model Sun & SkyVYLEPŠENÉ VYKRESLOVÁNÍ OBRYSU

Globální ovládací prvek Contours Vám dává větší kontrolu nad vykreslováním profilových čar, takže je nyní snazší než kdykoli předtím dát Vašim renderům „animovaný“ vzhled.

V-Ray 5 pro SketchUp - globální nastavení ContoursZNEČIŠTĚNÍ A POVĚTRNOSTNÍ VLIVY

Dejte povrchům na svém SketchUp modelu vzhled materiálů vystavených vlivům počasí a díky vylepšené funkci V-Ray Dirt přidejte špínu a šmouhy kam si budete přát – např. jen v rozích nebo na celý povrch.

V-Ray 5 pro SketchUp - špína a šmouhy díky V-Ray DirtVYLEPŠENÁ MATERIÁLOVÁ KNIHOVNA

Populární knihovna materiálů V-Ray byla rozšířena a upgradována o ovládací prvky nových vrstev a funkce znáhodnění textury pro V-Ray 5, včetně kovů, skla, dřeva a dalších. Rozlišení textur bylo také zvýšeno až na 4K.

V-Ray 5 pro SketchUp - knihovna s vysokým rozlišením


Zdokonaleno bylo i mnoho další stávajících funkcí jako například vrstva Displacement, která se nyní chová jako Objekt, což uživatelsky usnadňuje mapování a nastavení orientace textury. Optimalizováno bylo jádro V-Ray a vylepšen GPU rendering pro rychlejší a stabilnější výpočty pomocí grafické karty. Díky nové architektuře programu je nyní mnohem rychlejší načítání a export scén. Bylo přidáno nové plně zdokumentované API, aby pro vývojáře, kteří chtějí vytvářet a propojovat nástroje s V-Ray pro SketchUp co nejjednodušší, atd., atd.


Krátké souhrnné video s představením nejzajímavějších novinek verze V-Ray 5 spustíte kliknutím na obrázek.Uspořte čas, optimalizujte pracovní postupy a buďte více kreativní! S novou verzí V-Ray pro SketchUp!

Stáhněte a prozkoumejte nové možnosti a funkce díky

30-denní trial verzi zdarma

ještě dnes!

Před instalací pro jistotu zkontrolujte doporučené systémové požadavky Vašeho počítače a nápomocný Vám může být také stručný postup instalace a aktivace pluginu V-Ray pro SketchUp.

V případě zájmu o podrobnější informace ohledně pluginu V-Ray pro SketchUp nás neváhejte

kontaktovat

.


Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů