ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

novinky | ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Představujeme V-Ray 5 pro SketchUp, update 2
S novou aktualizací V-Ray 5 pro SketchUp nyní můžete vytvořit nyní svůj projekt rychleji a prezentovat jej dalšími poutavějšími způsoby! Pomocí zcela nového nástroje V-Ray Scatter nyní velmi rychle obohatíte svůj model o rozsáhlé okolí. Další novinka V-Ray Decal umožní snadné promítnutí materiálů nebo obrázků na různé zakřivené povrchy, aniž by došlo k ovlivnění původního podkladu.
A sdílet můžete nyní své V-Ray Vision výstupy prostřednictvím videa nebo interaktivní 3D scény.Nové pracovní postupy, více kreativních možností
V-Ray Scatter

Vytvoření okolního prostředí kolem Vašeho modelu je nyní výrazně jednodušší díky novému nástroji Scatter, který dovoluje nahodile „rozhodit“ např. trávu, rostliny, keře, stromy atd. na Vámi označená místa. Vytvářejte detailní scény přidáním desítek, stovek nebo tisíců objektů díky optimalizovaným modelům z knihovny Chaos Cosmos intuitivním a paměťově efektivním způsobem bez zbytečného přetížení aplikací SketchUp nebo V-Ray Vision. Ovládejte velikost objektů, jejich orientaci a hustotu pro maximální realističnost.


Představu o tom, jak Scatter použít pro vytvoření realistického okolního terénu si uděláte v krátké videoukázce.Chaos Vantage Live Link

Posuňte svůj design na další úroveň s Chaos Vantage. S „Live Link“ interaktivním propojením můžete prohlížet i ty nejsložitější scény v reálném čase díky podpoře ray tracingu a s nulovou potřebou dalšího nastavení. Procházejte prostorem a interaktivně pracujte se skutečným osvětlením a materiály svého modelu a jednoduše vytvářejte animace nebo obrázky.


Chaos Cosmos materiály


Kolekce 3D obsahu připraveného k okamžitému renderování přidává novou důležitou kategorii a to: materiály! Už pro svůj další projekt můžete nyní využít 200 nových materiálů zahrnujících terén, dlaždice, dřevěné podlahy a mnoho dalších. Použijte je s výchozím nastavením tak jak jsou nebo upravte jejich barvu, lesk či nerovnost povrchu (bump), aby odpovídaly Vaší představě.
Jste-li zvědaví co všechno aktuální knihovna nyní obsahuje, klikněte na odkaz a prozkoumejte Chaos Cosmos.Vylepšení materiálů V-Ray


S aktualizovanými V-Ray materiály jsou průhledné a průsvitné materiály jednodušeji nastavitelné a jsou celkově realističtější. Snadno vytvoříte skleněný materiál i pro „jednoploché“ objekty (bez tloušťky) a nastavíte průsvitné materiály jako je plast nebo vosk pomocí několika kliknutí díky režimům SSS a Volumetric translucence.


V-Ray 5 pro SketchUp - vylepšené průhledné a průsvitné materiályV-Ray Decals


S novým nástrojem V-Ray Decal (obtisky) můžete snadno promítat konkrétní materiály nebo obrázky na předměty libovolného tvaru a vytvářet efekty jako graffiti na zdi, značení na silnici nebo loga na jednotlivé produkty.


V-Ray 5 pro SketchUp - promítněte obrázky na předměty libovolného tvaruVíce umělecké kontroly v postpocesingu


Přidejte své oblíbené efekty fotoaparátu jako je zaostření nebo rozostření přímo v okně V-Ray Frame Buffer při finální adjustaci Vašich renderů.


V-Ray 5 pro SketchUp - efekty zaostření nebo rozostření fotoaparátu

Nové možnosti ve V-Ray Vision
Rychlou představu o nových schopnostech a vylepšeních interaktivního nástroje pro prohlídky 3D modelu v reálném čase pomocí V-Ray Vision získáte z krátkého videa níže.

Podělte se o svou scénu s ostatními


Nyní můžete sdílet svoji scénu s Vaším klientem či investorem a nechat jej zažít opravdovou 3D prohlídku v reálném čase na jeho vlastním „stroji“ bez nutnosti dalšího potřebného softwarového vybavení nebo licence. Stačí kliknout na ikonu export a uložit celou Vaši scénu do interaktivní samospustitelné aplikace s plnou funkčností V-Ray Vision, včetně ovládacích prvků, navigace, nastavení parametrů expozice, slunce a stínů, korekce barev a dalších.


V-Ray 5 pro SketchUp - prohlídka modelu v samostatně spustitelné aplikaciExport videa


Animaci je možné exportovat jako jeden celek přímo z V-Ray Vision formou videa ve formátu WebM, což ušetří spoustu času v porovnání s manuálním spojování jednotlivých sekvencí.


V-Ray 5 pro SketchUp - Export videa z V-Ray VisionPodpora animace slunce


Načtěte animace slunce ze SketchUp do V-Ray Vision pro rychlé a snadné studie denního osvětlení a oslunění.


Podpora trávy


Přidejte přednastavenou trávu vytvořenou ať už pomocí V-Ray Fur nebo Scatter na jakýkoli povrch a prezentujte realistický terén efektivním způsobem.


Podpora IES světel


Přednastavené charakteristiky profilů světel typu IES lze nyní rovněž využít pro realističtější prezentace v modulu V-Ray Vision.
Pokud jste majitelé verze V-Ray 5 nebo jste aktuální majitelé předplatného, je pro Vás přechod na update 2 obsahující veškeré výše představené vylepšení k dispozici zdarma.
Vlastníte-li starší licenci V-Ray

kontaktujte nás

pro upgrade a přístup k obsahu Chaos Cosmos knihovny a dalším novým nástrojům.

Navštivte sekci

Ke stažení

a začněte díky 30-denní plnohodnotné trial verzi zdarma využívat profesionální nástroje V-Ray ve svých projektech ještě dnes.

Vhod může přijít rychlý návod pro instalaci a aktivacie V-Ray pro SketchUp v českém jazyce.
Pokud si s něčím nebudete vědět rady, využijte výše uvedené kontakty. Rádi se podělíme o naše zkušenosti.

Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů