ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Render[in] pro SketchUp
V-Ray pro SketchUp
SketchUp pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Ceník SketchUp PRO 2021 + rozšiřující pluginy (extensions) v €

   

AKCE! 
Název                                                       Cena v €
bez DPH
Poznámka
 
SketchUp Pro 2021 CZ
SketchUp 2021 PRO CZ - roční předplatné 274 předplatné licence SketchUp Pro v délce 12, 24 nebo 36 měsíců zahrnují dodávku všech nově vydaných verzí i dílčích update SketchUp zdarma a plnou technickou podporu k produktu po celou dobu platnosti předplatného. Dále zahrnuje přístup do uživetelské sekce pro stažení vždy aktuálních instalačních souborů SketchUp, rozšiřujících pluginů, knihoven komponent a materiálů. Vedle hlavní desktopové aplikace SketchUp volitelně v českém nebo anglickém jazyce pro Windows nebo MacOS zahrnuje další moduly jako je LayOut pro přípravu 2D dokumentace, Style Builder pro tvorbu vlastních skicovaných stylů, 3D Warehouse - "nekonečnou" knihovnu 3D modelů, prémiový online modelář SketchUp pro Web běžící v okně internetového prohlížeče, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem pro ukládání a sdílení Vašich projektů. Balík služeb zahrnuje i podporu virtuální a rozšířené reality (VR & AR) pro SketchUp Viewer (iOS i Android) pro prohlížení 3D modelu na chytrých zařízeních (telefony, tablety) nebo desktopovou aplikaci s podporou nejpoužívanějších VR headsetů (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens,...)
SketchUp 2021 PRO CZ - 2-leté předplatné 548
SketchUp 2021 PRO CZ - 3-leté předplatné 822
 
SketchUp Studio - roční předplatné 1 089

639

zahrnuje produkty SketchUp Pro s obsahem viz. víše, dále plugin V-Ray pro SketchUp a Scan Essential. Jedná se o roční předplatné zahrnující dodávku všech aktualizací a nových verzí zdarma, včetně plné technické podpory. Po dokončené instalaci je vše plně integrováno do prostředí programu SketchUp.
Pozor! Plugin Scan Essential je dostupný pouze pro OS Windows (případně BootCamp pro Mac OS).

Červená cena platí v rámci probíhající PROMO AKCE!

 
plugin Render[in] pro SketchUp
Render[in] 3 pro SketchUp, single licence 190
rozšiřující plugin (extension) pro rychlé fotorealistické vizualizace. Po instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp.
Upgrade Render[in] 1, 2 / 3 pro SketchUp 95
upgrade pluginu pro rychlé fotorealistické vizualizace z libovolné předchozí verze
 
Render[in] 3 - školní multilicence 16 EDU multilicence pro školy, minimáln počet 30 licencí, každá další 410 Kč. Licence je určena pouze pro vzdělávací účely.
 
plugin V-Ray pro SketchUp
V-Ray 5 pro SketchUp - předplatné 1 rok 315 rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp. Plovoucí online licence. V rámci předplatného jsou všechny nové verze dodávány zdarma.
V-Ray 5 pro SketchUp - předplatné 1 měsíc 55 rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován do prostředí programu SketchUp. Plovoucí online licence. V rámci předplatného jsou všechny nové verze k dispozici zdarma.
V-Ray 5 pro SketchUp - trvalá licence 710 rozšiřující plugin (extension) pro profesionální fotorealistické výstupy. Po samostatné instalaci je plugin plně integrován pro prostředí programu SketchUp. Jedná se o plovoucí, časově neomezenou online licenci.
V-Ray COLLECTION - předplatné 1 rok 629 zahrnuje kompletní sadu všech produktů Chaosgroup v jednom balíčku: licenci V-Ray pro 3D Studio Max, Maya, SketchUp, Rhino, Revit, Modo, Cinema 4D, Unreal, Houdini, Nuke a Blender. Dále Phoenix FD pro Autodesk 3D Studio Max a Maya, knihovnu materiálů VR Scan + 20 kreditů pro Chaos Cloud rendering zdarma.
 
Upgrade V-Ray 5 pro SketchUp z verze NEXT 355 upgrade pluginu pro profesionální fotorealistické vizualizace z předchozí verze (pro trvalé licence)
 
V-Ray 5 pro SketchUp student / učitel 89 licence pro studenty a učitele. Je poskytována na dobu 12 měsíců a určena pouze pro výuku (nelze použít pro komerční účely).
 
Další rozšiřující pluginy (extensions) pro SketchUp
3E Dveře a Okna pro SketchUp 51 rychlý pomocník pro automatizované vkládání výplní otvorů do steny s libovolnou tloušťkou (interiérové dveře a euro okna)
3E Katalog pro SketchUp 51 plugin umožňující automatizovaně generovat soupisky nebo kusovníky z komponent použitých v modelu
3E Parametrické tvary pro SketchUp 22 plugin pro generování tvarů jako jsou kužely, jehlany, trubky, příruby, žebra, L & U profily, jekly, atd. dle zadaných parametrů
 
Dibac pro SketchUp 69 plugin pro architektonické kreslení (stěny, okna, dveře, vestavěné skříně,...). Na základě zadaných paremetrů umožňuje z 2D půdorysu vygenerovat 3D model podlaží.
Upgrade Dibac pro SketchUp 20 upgrade pluginu pro architektonické kreslení z předchozí verze programu
1001bit Tools Pro 2 pro SketchUp 48 plugin pro tvorbu parametrických architektonických konstrukcí jako jsou stěny, střechy, krovy, okna, zárubně, schodiště, sloupy, profilované panely, mříže, sítě, atd...
Artisan pro SketchUp 39 sada nástrojů organického modelování pro SketchUp
Skimp pro SketchUp 65 plugin pro zmenšení/zjednodušení 3D modelů na úrovni počtu polygonů. Zahrnuje importy formátů FBX, OBJ, STL, DAE, 3DS, PLY, VRML. Roční licence.
 
Feng Shui 8.1 pro SketchUp 299 plugin umožňující uplatňovat poznatky a znalosti filosofie Feng Shui
 
Importéry pro SketchUp
3D PDF Importer 77 import 3D PDF do programu SketchUp
DWF Importer 77 import DWF do programu SketchUp
DWG Importer 96 import DWG do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
FBX Importer 77 import FBX do programu SketchUp
OBJ Importer 77 import OBJ do programu SketchUp
STL Importer 77 import STL do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
IGES Importer 77 import IGES do programu SketchUp
STEP Importer 77 import STEP do programu SketchUp
SolidWorks Importer 146 import SolidWorks do programu SketchUp
Inventor Importer 96 import Inventor do programu SketchUp
IFC Importer 96 import IFC do programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
 
Exportéry pro SketchUp
3D PDF Exporter 96 export 3D PDF z programu SketchUp
Android/iPad Exporter 77 Export Android/iPad z programu SketchUp
DWF Exporter 77 export DWF z programu SketchUp
DWG Exporter 77 export DWG z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
FBX Exporter 77 export FBX z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
OBJ Exporter 77 export OBJ z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
STL Exporter 77 export STL z programu SketchUp - formát je součástí PRO verze
 
Školní a studentské verze SketchUp
SketchUp Pro EDU - student, předplatné, 1 rok 51 Pouze pro vzdělávací účely! Roční licence pro studenty a učitele zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS), online modelář SketchUp pro web, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem. Balík služeb navíc umožňuje využívat zobrazení rozšířené reality pro SketchUp prohlížeč (iOS / Anroid) a aplikaci pro prohlížení v zařízeních XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a Windows Mixed Reality.
SketchUp Pro EDU - učitel, předplatné, 1 rok 51
 
SketchUp Pro EDU - škola, network, 1 rok 30

18

cena za 1 pracoviště, minimální počet 10 licencí, školní síťová multilicence, cena zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS).

PROMO NABÍDKA s platností do 31. 12. 2021!

SketchUp Pro EDU - škola, předplatné, 1 rok 46

34

cena za 1 pracoviště, minimální počet 10 licencí, školní licence zahrnuje aktuální verzi SketchUp pro desktop včetně modulů LayOut a Style Builder, dodávku všech nových verzí ZDARMA, technickou podporu k produktu, přístup do uživetelské sekce pro stažení instalačních souborů SketchUp (CZ i EN pro Win i MacOS), online modelář SketchUp pro web, Trimble Connect s neomezeným úložným prostorem. Balík služeb navíc umožňuje využívat zobrazení rozšířené reality pro SketchUp prohlížeč (iOS / Anroid) a aplikaci pro prohlížení v zařízeních XR: HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft HoloLens a Windows Mixed Reality.
Licence jsou spravovány v účtu správce. Správce může po celou dobu platnosti licencí přepínat role studentů, vytvářet nové uživatele, přidělovat studentům licence nebo je dle potřeby odebírat.

PROMO NABÍDKA s platností do 31. 12. 2021!

 
Výukové materiály - učebnice, příručky
Výuková sada manuálů:
Učebnice SketchUp (+ soubory s příklady)
+ Referenční příručka LayOut
91 tistěná sada manuálů v českém jazyce - samostatný prodej
49 zvýhodnená cena pro majitele platné licence programu SketchUp Pro
Učebnice SketchUp (+ soubory s příklady) 49 tistěná sada manuálů v českém jazyce - samostatný prodej
26 zvýhodnená cena pro majitele platné licence programu SketchUp Pro
Referenční příručka LayOut 42 tistěná sada manuálů v českém jazyce - samostatný prodej
23 zvýhodnená cena pro majitele platné licence programu SketchUp Pro
 

Společnost CADsys s.r.o. je autorizovaným prodejcem systému SketchUp pro Českou a Slovenskou republiku (ceník v Kč).
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů