ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Render[in] pro SketchUp
V-Ray pro SketchUp
SketchUp pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!


Ukončení prodeje klasických licencí vč. obnovení aktualizačních servisůVážení uživatelé a fanoušci systému SketchUp, od 4. listopadu 2020 bude ukončen prodej nových klasických licencí SketchUp Pro, včetně aktualizačních servisů a obnovení.

Již nyní však máte možnost přejít za zvýhodněných podmínek na model předplatného a dokonce přidat místo pro další licenci ve Vašem předplatném se slevou 25%. Podrobnější informace naleznete níže.


(pro zvetšení klikněte na obrázek)
Jedná se rozhodně o velkou změnu ve způsobu licencování. SketchUp tímto dává jasný signál, že postupně přesouvá své licence na model předplatného, které je ostatně na trhu již vice než rok a které si získává dle dostupných zdrojů stále větší oblibu a podíl na trhu.

Nepropadejte tedy panice, Vaše stávající klasické licence k 4. listopadu nekončí a budou i po tomto datu nadále fungovat! Stejně tak se tento datum nedotkne ani platných aktualizačních servisů, které jsou nadále aktivní až do data, do kdy byly zakoupeny.
V případě blížících se expirací aktualizačních servisů nebo přerušených / propadlých aktualizačních plánů ne déle než 3 roky bude možné za zvýhodněných podmínek „přepnout“ Vaši klasickou licenci na model předplatného.


Výhody předplatného proti klasickým licencímPředplatné SketchUp obsahuje všechny produkty, které dobře znáte a máte rádi - SketchUp, LayOut, Style Builder, 3D Warehouse, atd. Plus přidává další, stále více žádané funkce a služby, jako je neomezené cloudové uložiště Trimble Connect pro ukládání a sdílení Vašich modelů, prémiový online modelář SketchUp pro Web běžící v okně internetového prohlížeče a umožňující v případě potřeby pokračovat v práci prakticky odkudkoliv nebo prohlížeč pro virtuální a rozšířenou realitu (mobile i desktop) s podporou nejpoužívanějších VR náhlavních souprav.

Ke všem zmíněným službám a funkcím lze přistupovat pomocí jedinečného a univerzálního uživatelského Trimble ID účtu (email, heslo), který je současně nositelem licence i všech obsažených služeb - bez nutnosti vepisovat autorizační kódy a pro různé verze programu mít po ruce ty správné licenční informace.

Licencování formou předplatného dále umožnuje pokračovat ve snadnější správě a podpoře celého „SketchUp ekosystému“. Dovoluje rychleji a častěji vydávat nové funkce a vylepšení, čímž produktové portfolio SketchUp zlepšuje svoji životaschopnost a kontinuálně zvyšuje produktivitu práce (viz. průběžně vydávané updaty, jako např. 2019.2 a 2019.3 nebo 2020.1 a 2020.2 obsahující některé další významné novinky a vylepšení hlavní verze) i několikrát v průběhu roku.

V neposlední řadě je důvodem i lepší cenová dostupnost a menší pořizovací náklady než u nákupu klasické licence. Tyto kroky jen umocňují pozici SketchUpu jako jednoho z dlouhodobě nejdosažitelnějších profesionálních 3D modelářů na trhu.


Jaké jsou tedy možnosti?Potenciální zájemci o licenci SketchUp si mohou vybrat mezi ročním nebo nově také víceletým předplatným za zvýhodněnou cenu. Do 4. 11. 2020 mohou samozřejmě stále pořídit i klasickou (trvalou) licenci, viz. Ceník.

Stávající uživatelé si mohou vybrat ze dvou variant. Buď je možné do 4. 11. 2020 ještě naposledy prodloužit, případně obnovit aktualizační servis ke klasické licenci nebo již nyní přejít na model předplatného – MIGROVAT.

Cena za prodloužení aktualizačního servisu i cena za migraci stávající licence je stejná 3 450 Kč / 134 €.


Co se stane po 1 roce užívání licence formou předplatného?

- Pokud se rozhodnete pro pokračování předplatného, prodloužíte jej o další 1 rok.
- Pokud se rozhodnete dále neprodloužit předplatné, můžete se jednoduše vrátit ke své původní klasické (staré) licenci SketchUp Pro, která zůstává i po provedení Migrace na model předplatného nadále funkční a neztrácíte možnost ji nadále legálně využívat (byť již nebude možné ji znovu/opakovaně využít pro další upgrade).

Upozornění: Berte prosím na vědomí, že technická podpora je přednostně poskytována zákazníkům s platným aktualizačním servisem a aktivním předplatným. Pokud zůstává Vaše licence bez prodlouženého servisu nebo předplatného, technickou podporu provedeme, avšak jako placenou službu.


PROMO AKCE – přidání dalšího místa k předplatnému se slevou 25%!Při příležitosti zveřejnění budoucích podmínek prodeje licencí SketchUp byla oznámena akce, v rámci které pokud migrujete svoji stávající klasickou licenci již nyní na předplatné, máte příležitost přidat k předplatnému další místa pro novou licenci se slevou 25%!NOVINKA!

(aktualizováno k 1. 8. 2020)

Kromě migrace na předplatné SketchUp Pro na 1 rok
lze provést migraci nově i na předplatné na 2 roky!
Příklad 1: Přepněte svoji stávající klasickou licenci na předplatné na 1 rok za cenu 3 450 Kč / 134 € a k tomu získáte možnost pořídit další novou licenci formou předplatného na 1 rok se slevou -25% za zvýhodněnou cenu 5 753 Kč / 205,50 € za každou další novou licenci (sleva: 1 917 Kč / 68,50 € na licenci).


Příklad 2: Přepněte svoji stávající klasickou licenci na předplatné na 2 roky za cenu 6 900 Kč / 268 € a k tomu získáte možnost pořídit další novou licenci formou předplatného na 2 roky se slevou -25% za zvýhodněnou cenu 10 613 Kč / 289,25 € za každou další novou licenci (sleva: 3 537 Kč / 129,75 € na licenci).
Všechny uváděné ceny jsou bez DPH 21%.Pokud si nebudete jisti, že jste se ve všech informacích zorientovali nebo budete mít zájem připravit konkrétní kalkulaci na míru Vašim potřebám, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře nebo na přímých spojeních.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů